Představení

12. května 2011 v 18:40 | xD Adelline xD |  My diary
Ahojky,
tak za 14 dní máme představení.

Bude se to jmenovat Hmyzáci neboli co se děje pod vašima nohama....

Já se svou bf (best friend-nejlepší kamarádkou) Bárou a se svou normal kámoškou Johankou budeme hrát komáry (kteří budou zloději)A Evička a Hanka budou blechy (tajní agenti) kteří nás budou hledat.. POTOM TAM BUDOU velikááncké nohy které náké hmyz zašlápnou !! Paktam bude Anička (stonožna) která bude krátst boty..A když uvidí ty veeliikaanckéé boty bude je chtít na svou 342 nohu !! xD a celí děj vám nepovím to bych psala až do rána xD toto jsou jenom základní informace !!!
Zítra s Barčou a Johankou budeme vyrábět u Johanky doma budeme vyrábět kostými takže 3 komáry.. Zdá se vám těžké vyrobit kostým komára ?? Není to těžké křídla uděláme z jemného papíru..Aby to drželo okolo dáme drátek !! Takže takhle 4 křídla pro každého takže 4x3 takže 12 mini křídel ale to zvládneme.. Za 2 hodinky vpooohoo !! A potom si uděláme sosák z papíru..A to je všechno.. A ještě naký oblečko !! Tak zatíím papa a potom vám napíšu jak jsme to zvládli s tím kostýmem a za 14 dní jak dopadlo představení..Tak papa xD Vaše xD AdElLiNe xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama